Spróbuj
za darmo

Dowiedz się więcej

Wypoczynek na molo
jest relaksujący, ale...

... marsz plażą
zdrowszy

Dowiedz się więcej

Koniec odczucia głodu,
teraz czas na sytość
i lekkość jednocześnie

Dowiedz się więcej

Znamy już sekret
odchudzania bez
efektu jo-jo

Dowiedz się więcej

Diety – koniec odczucia głodu

Koniec odczucia głodu, teraz czas na sytość i lekkość jednocześnie!

Po pierwsze Twoja dieta będzie smaczna i dopasowana do Twego stylu życia. Jeśli boisz się głodu i „cierpienia” na diecie przestań się tego obawiać. Nie tylko znamy ale stosujemy smaczne odżywianie.

Gabinet DIETAMED opracowywał swoje jadłospisy dietetyczne przez wiele lat i wciąż je doskonali. Chudy pasztet z indyka według domowej receptury, polędwiczki wieprzowe z suszonymi pomidorami, pierś z indyka w śliwkach, proste „risotto z kurczaka” czy  jednogarnkowe danie z piersi kurczaka z cukinią i pomidorami wykonane w 25 minut to przepisy proponowane i sprawdzone przez DIETAMED. Wszystkie na stałe stosowane w kuchni dietetyka DIETAMED są gwarancją smaku i jakości.
Wreszcie pohamujesz odczucie głodu a poczujesz sytość i lekkość jednocześnie.

Podczas wizyt kontrolnych co 14 dni będziemy analizować skład Twojej diety i monitorować postępy. Podczas spotkania znajdziemy też  czas na edukację pacjenta przygotowując do samodzielnego zdrowego odżywiania po zakończonej kuracji. Dzięki doświadczeniu zdobytemu  w pracy łączę medyczną wiedzę o żywieniu z aspektami psychologicznymi, co pozwala uzyskać trwałą zmianę nawyków pacjenta.
Krok po kroku zmieniamy razem Twoje życie na lepsze!

Powrót

Kontakt

Gabinet Dietetyki Medycznej DIETAMED

Ul. Legionów 119 C,  81-472 Gdynia

+48 608 463 528

dietetyk@dietamed.eu

Pokaż mapę
Umów wizytę