Spróbuj
za darmo

Dowiedz się więcej

Wypoczynek na molo
jest relaksujący, ale...

... marsz plażą
zdrowszy

Dowiedz się więcej

Koniec odczucia głodu,
teraz czas na sytość
i lekkość jednocześnie

Dowiedz się więcej

Znamy już sekret
odchudzania bez
efektu jo-jo

Dowiedz się więcej

Diet coaching

Prowadzony diet coaching bazuje na stopniowym podejmowaniu małych kroków w celu samodzielnego wykształcenia przez klienta właściwych nawyków żywieniowych. Ułatwia to dokonanie znaczących zmian i utrzymanie ich na stałe. Okazuje, że stwierdzenie „czujesz się tak, jak jesz, a jesz tak, jak się czujesz” jest bardzo trafne. Jako skuteczny, dobry dietetyk, podczas wizyt w moim gabinecie w Gdyni, poszerzam wiedzę medyczną pacjentów w zakresie zdrowego odżywiania i ogromnego znaczenia aktywności fizycznej. Tego rodzaju metoda jest zalecana zwłaszcza dla osób, którym odchudzanie przez dietę redukcyjną nie przyniosło do tej pory pożądanych efektów lub też skończyło się powrotem do wcześniejszej masy ciała.

Diet coaching – zalety:

  • Podniesienie motywacji do zmian, poprzez skuteczne uświadomienie sobie charakteru swoich emocji, poglądów oraz potrzeb. Nauczę Cię na nowo słuchać swojego ciała i właściwie interpretować wysyłane przez nie sygnały. Dzięki temu, będziesz w stanie odróżnić, kiedy odczuwasz prawdziwy głód, a kiedy działasz pod wpływem emocji.
  • Mobilizacja do uprawiania sportu oraz kierowania się zasadą „wybieram, postanawiam, decyduję”.
  • Uzyskanie upragnionej wagi, a ponadto, także równowagi wewnętrznej i spokoju.

Wizyty w mojej poradni dietetycznej mogą być indywidualne, lecz oferuję także spotkania w niewielkich grupach, np. dla kadry w firmie. Realizacja Programu Diet Coachingu zajmuje od 2 do 4 miesięcy i opiera się na godzinnych sesjach raz w tygodniu. Pojedyncze spotkanie kosztuje 120 zł.

Powrót

Kontakt

Gabinet Dietetyki Medycznej DIETAMED

Ul. Legionów 119 C,  81-472 Gdynia

+48 608 463 528

dietetyk@dietamed.eu

Pokaż mapę
Umów wizytę