Spróbuj
za darmo

Dowiedz się więcej

Wypoczynek na molo
jest relaksujący, ale...

... marsz plażą
zdrowszy

Dowiedz się więcej

Koniec odczucia głodu,
teraz czas na sytość
i lekkość jednocześnie

Dowiedz się więcej

Znamy już sekret
odchudzania bez
efektu jo-jo

Dowiedz się więcej

Diet coaching

Program Diet Coachingu obejmuje szereg małych kroków i zajmuje się wypracowaniem  zdrowych nawyków żywieniowych przez samego klienta. Małe kroki dają dużą zmianę i trwałość. W konsekwencji przekonujesz się, że „czujesz się tak, jak jesz , a jesz tak, jak się czujesz”.  Jako dietetyk przekazuję  też na spotkaniach informacje medyczne na temat odżywiania i roli aktywności fizycznej.  Metoda jest szczególnie polecana pacjentom, którzy stosowali już diety redukcyjne pod opieką dietetyka i nie osiągnęli istotnych rezultatów zmiany nawyków żywieniowych bądź powrócili do wyjściowej masy ciała.

Korzyści Diet Coachingu:

  • Zwiększenie motywacji do zmiany, dzięki głębszemu rozumieniu swoich przekonań,  emocji i potrzeb. W  trakcie procesu diet coachingu nauczysz się ponownie słuchać swojego ciała, dowiesz się co znaczy jeść pod wpływem głodu a nie emocji.
  • Będę Cię zachęcać do aktywności fizycznej, a także przyjęcia postawy „wybieram, postanawiam, decyduję”.
  • Podczas Programu Diet Coachingu osiagniesz nie tylko wymarzoną masę ciała, ale także większy spokój i równowagę wewnętrzną.

Sesje diet coachingu mogą być prowadzone indywidualnie, jak i w kilkuosobowych grupach np. w firmie dla pracowników. Program trwa 8-10 tygodni, spotkania raz  w tygodniu przez 1 godzinę. Cały proces zamyka się w  okresie 2-4 miesięcy. Koszt 1 indywidualnej sesji wynosi  120 zł.

Powrót

Kontakt

Gabinet Dietetyki Medycznej DIETAMED

ul. Powstania Styczniowego 30A,  81-519 Gdynia
( naprzeciw Instytutu Medycyny Morskiej i Tropikalnej )

+48 608 463 528

dietetyk@dietamed.eu

Pokaż mapę
Umów wizytę